Posn EntrantNo FirstName LastName TeamName Cat Gender FinishTime
1 362 Paul Adams St Albans Striders Men 16-39 Male 00:56:21
2 497 Matthew Woodman Stafford Harriers Men 16-39 Male 00:59:07
3 499 Andy Auld St Albans Striders Men 40-49 Male 01:00:15
4 201 James Turner Men 16-39 Male 01:00:34
5 195 Gary Warren St Albans Striders Men 40-49 Male 01:00:47
6 526 James Fergerson Oxford Brookes Men 16-39 Male 01:00:49
7 462 Sam Hazelton Men 16-39 Male 01:01:14
8 305 Joseph Dunn St Albans Striders Men 16-39 Male 01:01:18
9 489 Nick Steel Men 16-39 Male 01:01:56
10 336 Michael McDonagh Men 40-49 Male 01:02:11
11 417 Richard Coles Gade Valley Harriers Men 40-49 Male 01:02:20
12 390 David Lawrence Fulham Running Club Men 16-39 Male 01:02:34
13 317 Michael Ferris Gade Valley Harriers Men 16-39 Male 01:02:41
14 221 Graham Collett Men 40-49 Male 01:02:45
15 265 John Lawler Gade Valley Harriers Men 16-39 Male 01:02:50
16 213 Steven Cockrell St Albans Striders Men 16-39 Male 01:03:18
17 364 Sian Thomas Chiltern Harriers AC Women 16-34 Female 01:03:27
18 386 Nathan Taylor Chiltern Harriers AC Men 40-49 Male 01:03:56
19 408 Guy Woollett Gade Valley Harriers Men 40-49 Male 01:04:13
20 341 Tim Cook Men 16-39 Male 01:04:30
21 123 Edward Price Gade Valley Harriers Men 16-39 Male 01:04:44
22 236 Edward Bailey St Albans Striders Men 40-49 Male 01:04:58
23 158 Tim Mills Men 16-39 Male 01:05:33
24 11 Hywel Thomas Chiltern Harriers AC Men 40-49 Male 01:06:06
25 507 Helen Mussen Serpentine RC Women 35-44 Female 01:06:37
26 181 Wendy Walsh St Albans Striders Women 35-44 Female 01:06:38
27 510 Brett Hutchinson Hillingdon AC Men 16-39 Male 01:06:42
28 254 Claire Kremer St Albans Striders Women 35-44 Female 01:06:52
29 131 Vince Ellerby Gade Valley Harriers Men 50-59 Male 01:07:02
30 49 Dylan Wendleken Gade Valley Harriers Men 40-49 Male 01:07:04
31 366 Douglas Hobson Woodbridge Shufflers RRC Men 16-39 Male 01:07:31
32 129 Thomas North Gade Valley Harriers Men 40-49 Male 01:07:43
33 54 Will Jeffreys Men 16-39 Male 01:08:10
34 325 Paul Christie Watford Joggers Men 16-39 Male 01:08:13
35 137 Michael Birch Gade Valley Harriers Men 16-39 Male 01:08:16
36 337 Simon Wallis Gade Valley Harriers Men 16-39 Male 01:08:18
37 304 Nick Street Men 40-49 Male 01:08:39
38 414 Colin Merritt Men 40-49 Male 01:08:47
39 485 Steve Shaw Dacorum & Tring AC Men 50-59 Male 01:09:10
40 241 Chris Kitchener Dacorum & Tring AC Men 40-49 Male 01:09:11
41 144 Tim Norwood Men 40-49 Male 01:09:36
42 339 Ben Hurford Tring RC Men 16-39 Male 01:10:00
43 482 Steven Russell Dacorum & Tring AC Men 40-49 Male 01:10:05
44 506 David Smith Hillingdon AC Men 50-59 Male 01:10:08
45 439 Mark Andrew Reading Roadrunners Men 40-49 Male 01:10:13
46 133 Paul Rumble Gade Valley Harriers Men 40-49 Male 01:10:25
47 78 James Felix Men 16-39 Male 01:10:33
48 262 Russell Morris Men 40-49 Male 01:10:35
49 490 Fatmir Sulmataj Metros RC Men 16-39 Male 01:10:53
50 142 Stephen Newing Gade Valley Harriers Men 16-39 Male 01:11:04
51 391 James Wilson Men 16-39 Male 01:11:12
52 315 Mike Lancaster St Albans Striders Men 16-39 Male 01:11:18
53 486 Melvin Silvey Reading Roadrunners Men 50-59 Male 01:11:24
54 124 Helen Cartlidge St Albans Striders Women 35-44 Female 01:11:28
55 427 Stu Middleton St Albans Striders Men 40-49 Male 01:11:56
56 346 Richard Allibone Men 50-59 Male 01:11:56
57 376 James Handley Ampthill & Flitwick Flyers RC Men 16-39 Male 01:12:02
58 352 David Breingan Chiltern Harriers AC Men 40-49 Male 01:12:04
59 521 Emma Humphrey Datchet Dashers Women 35-44 Female 01:12:07
60 502 Mike Clarke Men 16-39 Male 01:12:21
61 160 Nicholas Bird Men 50-59 Male 01:12:23
62 40 Mark Levy Men 50-59 Male 01:12:29
63 399 John Brewer UKnetrunner Men 50-59 Male 01:12:33
64 316 Gemma Bitaraf Gade Valley Harriers Women 16-34 Female 01:12:40
65 228 Aaron Powell Men 16-39 Male 01:12:41
66 248 Zoe Lowe St Albans Striders Woman 45 – 54 Female 01:12:48
67 298 Parry Hughes-Morgan Men 50-59 Male 01:13:02
68 475 Paul Monaghan Reading Roadrunners Men 50-59 Male 01:13:19
69 368 Jose Antonio Cruzado Dominguez Men 16-39 Male 01:13:42
70 447 David Caswell Reading Roadrunners Men 40-49 Male 01:13:45
71 518 Stephen Graves Men 16-39 Male 01:13:50
72 243 Alan Hornibrook Men 50-59 Male 01:13:51
73 435 Andy Piiper BP Helios Harriers Men 50-59 Male 01:13:55
74 264 Russell Tattershall Caistor Running Club Men 50-59 Male 01:14:27
75 446 Charlotte Broyd Women 16-34 Female 01:14:28
76 330 Richard Lowes Men 40-49 Male 01:14:40
77 483 Katherine Sargeant Reading Roadrunners Woman 45 – 54 Female 01:14:40
78 421 Johanna Sharples St Albans Striders Women 16-34 Female 01:14:41
79 450 Grzegorz Czarnecki BRZOZA BIEGA Men 16-39 Male 01:14:58
80 477 Mitesh Patel Metros RC Men 16-39 Male 01:14:58
81 432 Catherine Twomey Watford Harriers AC Women 35-44 Female 01:15:04
82 470 Laurence Knott Men 40-49 Male 01:15:11
83 333 Sarah Darch Women 35-44 Female 01:15:13
84 365 Alan Roberts Vale of Aylesbury AC Men 50-59 Male 01:15:20
85 220 Louisa Pointn London Heathside Runners AC Women 16-34 Female 01:15:23
86 461 Brian Harrold Men 16-39 Male 01:15:29
87 300 Pippa Wilkins Women 16-34 Female 01:15:36
88 180 Deirdre Heydecker St Albans Striders Women 55+ Female 01:15:39
89 328 Neil Hilary Men 60+ Male 01:15:44
90 295 Richard Derrick St Albans Striders Men 50-59 Male 01:16:05
91 71 Jonathan Tarrant Men 16-39 Male 01:16:06
92 18 Peter York Men 40-49 Male 01:16:13
93 498 Andrew Sharp Hillingdon Triathletes Men 16-39 Male 01:16:15
94 293 James Thomson Gade Valley Harriers Men 16-39 Male 01:16:22
95 332 Mark Busbridge Men 40-49 Male 01:16:28
96 272 Russell Hewlett Metros RC Men 40-49 Male 01:16:29
97 134 Dave Wise Gade Valley Harriers Men 40-49 Male 01:16:30
98 25 Clive Hollamby Men 50-59 Male 01:16:37
99 116 Tony Watson Sudbury Court RC Men 50-59 Male 01:16:38
100 190 Claire McDonnell Gade Valley Harriers Woman 45 – 54 Female 01:16:39
101 67 Katherine Loach CHILTERN HARRIERS A.C. Woman 45 – 54 Female 01:16:54
102 473 Graham Mayoh Watford Harriers AC Men 40-49 Male 01:16:54
103 277 John Norris Metros RC Men 16-39 Male 01:16:58
104 443 Iain Betson Men 40-49 Male 01:17:00
105 110 Pinal Patel Men 16-39 Male 01:17:04
106 411 Thomas Crispin Men 40-49 Male 01:17:04
107 360 Mark Mayfield Men 40-49 Male 01:17:15
108 301 Andrew Wilkins Men 16-39 Male 01:17:24
109 233 Anna Coppel Women 16-34 Female 01:17:34
110 451 Piotr Czarnecki BRZOZA BIEGA Men 16-39 Male 01:17:39
111 407 Rebecca Fawcett Dacorum & Tring AC Women 16-34 Female 01:17:43
112 406 Samantha Fawcett Dacorum & Tring AC Women 16-34 Female 01:17:43
113 340 Richard Bienfait Men 40-49 Male 01:17:48
114 402 Jean-Marie Pichotmariepichot Men 40-49 Male 01:17:50
115 55 Tom Saville Men 16-39 Male 01:17:53
116 24 Denise Collman Women 16-34 Female 01:17:53
117 480 Martin Roberts Men 40-49 Male 01:18:03
118 442 Dan Baker Men 16-39 Male 01:18:05
119 247 Donna Warren Metros RC Women 35-44 Female 01:18:10
120 75 Steve Owen Men 40-49 Male 01:18:18
121 459 Alison Gordon Woman 45 – 54 Female 01:18:26
122 43 Victoria Crawley Gade Valley Harriers Women 35-44 Female 01:18:27
123 465 Ali How Mornington Chasers Women 35-44 Female 01:18:57
124 347 Stephen Gunn UKnetrunner Men 50-59 Male 01:19:01
125 505 Chris Turner Men 16-39 Male 01:19:13
126 320 Paul Wright Men 16-39 Male 01:19:18
127 519 Liam Goodman Men 16-39 Male 01:19:19
128 112 Paul Vincent Men 16-39 Male 01:19:20
129 420 Neil Horwood Men 16-39 Male 01:19:21
130 286 Andrew Angus Watford Harriers AC Men 50-59 Male 01:19:23
131 501 Ben Martin Chiltern Harriers AC Men 40-49 Male 01:19:23
132 436 Joanna Conn Serpentine RC Women 35-44 Female 01:19:24
133 324 Zoe Dobbs Hillingdon AC Woman 45 – 54 Female 01:19:37
134 212 Russell Bailey Gade Valley Harriers Men 40-49 Male 01:19:40
135 351 Mercedes Getino-Gordon St Albans Striders Women 35-44 Female 01:19:43
136 415 Jean-Pierre Bergez-Saretzki Tony Mcfadden Men 50-59 Male 01:19:50
137 468 Martyn Jordan Men 16-39 Male 01:19:51
138 307 Shelley Walsh Gade Valley Harriers Women 35-44 Female 01:19:51
139 356 Geoff Brown Farnham Runners Men 40-49 Male 01:19:54
140 410 Hugo Knobel Men 40-49 Male 01:20:06
141 74 Alexander Wijn Men 40-49 Male 01:20:07
142 94 Michael Perry Men 16-39 Male 01:20:18
143 183 Chris Prole Men 16-39 Male 01:20:29
144 471 Morris Lane Men 60+ Male 01:20:36
145 342 Michelle Trueman Women 35-44 Female 01:20:50
146 100 Sonny Peart Metros RC Men 40-49 Male 01:21:02
147 102 Sharon Willmore Women 55+ Female 01:21:10
148 495 Danni Warren Women 16-34 Female 01:21:27
149 516 Peter Nagy Sudbury Court RC Men 16-39 Male 01:21:29
150 97 Claire Sharp St Albans Striders Woman 45 – 54 Female 01:21:31
151 474 Christopher Miller Reading Roadrunners Men 50-59 Male 01:21:33
152 127 Rich Peters Gade Valley Harriers Men 40-49 Male 01:21:35
153 463 Mickael Hegesippe Sandhurst Joggers Men 40-49 Male 01:21:36
154 334 Annabel Zambakides Woman 45 – 54 Female 01:21:38
155 484 Ben Sharp Men 40-49 Male 01:21:41
156 119 Vincent Soto Men 50-59 Male 01:21:44
157 469 James Kiddie Reading Roadrunners Men 60+ Male 01:21:49
158 250 Russell Sessions St Albans Striders Men 16-39 Male 01:21:53
159 493 Krista Uellendahl Women 16-34 Female 01:22:04
160 354 John Romaya Men 50-59 Male 01:22:16
161 504 Hershil Patel Men 16-39 Male 01:22:19
162 83 Richard Moriarty Men 40-49 Male 01:22:24
163 445 Sean Brew Men 40-49 Male 01:22:24
164 6 Suzy Beak Women 16-34 Female 01:22:27
165 380 Vicki Bennett Women 35-44 Female 01:22:31
166 460 Tim Gowing Men 16-39 Male 01:22:54
167 517 Alexander Hayward Men 16-39 Male 01:22:57
168 259 Jane Lawford St Albans Striders Woman 45 – 54 Female 01:22:58
169 294 Davena Scott Woman 45 – 54 Female 01:23:01
170 479 Rob Potton Gade Valley Harriers Men 40-49 Male 01:23:09
171 192 Michael Jack St Albans Striders Men 50-59 Male 01:23:21
172 226 Matt Barker Men 16-39 Male 01:23:23
173 111 Richard Hutton Men 40-49 Male 01:23:26
174 240 Luke Studden Men 16-39 Male 01:23:26
175 492 Mark Travers St Albans Striders Men 50-59 Male 01:23:58
176 58 Richard Burridge Wonky Left Foot Men 16-39 Male 01:24:06
177 303 Mark Taggart Bedford Harriers AC Men 40-49 Male 01:24:11
178 326 Andrew Watt Men 40-49 Male 01:24:12
179 476 Beth Morgan Women 16-34 Female 01:24:13
180 13 Beverley Gibbs Woman 45 – 54 Female 01:24:14
181 146 Jessica Hinds Women 16-34 Female 01:24:20
182 389 Aileen St Ledger Women 16-34 Female 01:24:22
183 503 James Dowdall Men 40-49 Male 01:24:23
184 210 Lucy Reeve Women 35-44 Female 01:24:26
185 229 Marvin Reynolds Men 16-39 Male 01:24:28
186 335 Maria McDonagh Women 35-44 Female 01:24:34
187 419 Perry Gear Men 50-59 Male 01:24:40
188 155 Laura Astley St Albans Striders Woman 45 – 54 Female 01:24:42
189 353 William Chiu Men 16-39 Male 01:24:51
190 244 Pauline Fischer Hillingdon AC Women 55+ Female 01:25:11
191 348 Sharon Davidson Purple Patch Runners Women 35-44 Female 01:25:20
192 464 David Holdstock Men 50-59 Male 01:25:33
193 117 Andy Newing Gade Valley Harriers Men 40-49 Male 01:25:35
194 329 Martin Allen Chiltern Harriers AC Men 50-59 Male 01:25:37
195 430 Scott Wheatley Men 16-39 Male 01:25:40
196 363 Scott Glenister Men 16-39 Male 01:25:48
197 513 Edward Hems Men 40-49 Male 01:25:48
198 306 Thomas Brown Men 40-49 Male 01:25:55
199 403 Tammy Kustow Croxley Tennis Club Women 35-44 Female 01:25:56
200 400 Steve Alexander St Albans Striders Men 40-49 Male 01:26:00
201 452 Rob Deane Dacorum & Tring AC Men 50-59 Male 01:26:02
202 101 Colin Tavener Men 50-59 Male 01:26:10
203 150 Andrew Murrell Men 16-39 Male 01:26:14
204 165 Matt Pyecroft Men 40-49 Male 01:26:15
205 9 Chi-Keat Man Men 40-49 Male 01:26:15
206 448 Tim Charlesworth Men 40-49 Male 01:26:23
207 361 Robert Plant Men 40-49 Male 01:26:26
208 289 Peter Rogers St Albans Striders Men 50-59 Male 01:26:28
209 113 Barry Richardson Men 40-49 Male 01:26:35
210 197 Stuart Sampson Men 40-49 Male 01:26:37
211 291 Julianne Nightingale St Albans Striders Woman 45 – 54 Female 01:26:42
212 358 Rik Edwards Chiltern Harriers AC Men 50-59 Male 01:26:44
213 17 Jamie Day Men 16-39 Male 01:26:54
214 8 Peter Reynolds Metros RC Men 50-59 Male 01:27:01
215 66 Abby McCarthy Women 35-44 Female 01:27:03
216 319 Jeff Morris Croxley Tennis Club Men 50-59 Male 01:27:15
217 440 Anthony Appleby Men 40-49 Male 01:27:20
218 103 Spencer Grant St Albans Striders Men 40-49 Male 01:27:21
219 444 Jonathan Boud Men 16-39 Male 01:27:22
220 122 Ian Theakstone Men 50-59 Male 01:27:25
221 438 Steve Andersen Men 40-49 Male 01:27:28
222 199 Helen Bedford Women 16-34 Female 01:27:30
223 198 Laura Crichton Women 16-34 Female 01:27:30
224 385 Malcolm Read Men 60+ Male 01:27:31
225 422 Shane Ryan St Albans Striders Men 50-59 Male 01:27:32
226 206 Mark Hewett Men 40-49 Male 01:27:36
227 200 Steve McGrath Men 16-39 Male 01:27:37
228 115 Damian Wright Men 16-39 Male 01:27:37
229 437 Andrew Charlton Men 16-39 Male 01:27:44
230 245 Bernadette Conway Metros RC Women 16-34 Female 01:27:48
231 253 Rob Levy Men 60+ Male 01:27:51
232 393 Laura Hall Women 16-34 Female 01:27:51
233 457 Adam Goodburn Men 16-39 Male 01:27:53
234 169 George Kafatos Men 16-39 Male 01:28:11
235 458 James Goodman Men 40-49 Male 01:28:13
236 372 Alex Clarke Men 16-39 Male 01:28:14
237 345 Charles Light Men 40-49 Male 01:28:15
238 512 David Parsons Men 50-59 Male 01:28:18
239 310 Geoff Lambrick David Lloyd Pacers Men 60+ Male 01:28:21
240 284 Claire Morley Women 35-44 Female 01:28:26
242 188 Simon Flatt Men 40-49 Male 01:28:48
243 173 Phil Reilly Men 50-59 Male 01:28:54
244 104 Stuart Henderson Men 16-39 Male 01:28:56
245 359 Judith Beard St Albans Striders Woman 45 – 54 Female 01:29:06
246 338 Paul Ryder Men 16-39 Male 01:29:07
247 263 Paul McCay Men 40-49 Male 01:29:07
248 481 James Rouse Watford Harriers AC Men 40-49 Male 01:29:18
249 412 Thomas Reynolds Watford Harriers AC Men 60+ Male 01:29:27
250 48 Brian Henry Men 40-49 Male 01:29:29
251 56 Richard South Men 16-39 Male 01:29:36
252 523 Joanna Roche Ricky Running Sisters Women 35-44 Female 01:29:41
253 522 James Roche Male 01:29:41
254 433 Tim Holden Ruperts Runners Men 50-59 Male 01:29:41
255 163 Trevor Dorrell Men 40-49 Male 01:29:47
256 79 Lars Lohndorf-Larsen Men 40-49 Male 01:29:47
257 193 Carole Mooney St Albans Striders Woman 45 – 54 Female 01:29:48
258 491 Jessica Tanner Dacorum & Tring AC Women 16-34 Female 01:29:54
259 401 Charlotte Wilson Women 16-34 Female 01:29:56
260 211 Patrick Healy Men 40-49 Male 01:29:56
261 397 Kate O’Reilly Gade Valley Harriers Women 16-34 Female 01:30:04
262 237 Leo Bibonas Men 40-49 Male 01:30:06
263 45 Angelo Diventura Men 40-49 Male 01:30:15
264 121 Sarah Ineson Women 16-34 Female 01:30:15
265 514 Philip Kojcinovic Men 50-59 Male 01:30:16
266 219 Keval Bhatt Spitfires Men 16-39 Male 01:30:17
267 511 Brendan Mulchrone SQS Men 16-39 Male 01:30:20
268 454 Nicoleta Economu Watford Harriers AC Women 35-44 Female 01:30:25
269 318 Laura Duffy St Albans Striders Women 16-34 Female 01:30:28
270 515 Vladi Harris David Lloyd Pacers NDB Female 01:30:29
271 194 Chris Potts Men 16-39 Male 01:30:33
272 191 Claire Fineran Women 35-44 Female 01:30:34
273 239 Ruth Tidder Metros RC Women 35-44 Female 01:30:46
274 20 Lindsey Cook Women 35-44 Female 01:30:49
275 383 Louise Goodman Women 35-44 Female 01:30:56
276 126 Emma Hutton Women 35-44 Female 01:30:59
277 279 Martin Garrett Sudbury Court RC Men 60+ Male 01:31:00
278 322 Paula Cook Gade Valley Harriers Woman 45 – 54 Female 01:31:01
279 287 Sarah Dewhurst Women 35-44 Female 01:31:03
280 288 Alison Rosner Woman 45 – 54 Female 01:31:03
281 478 Robert Pearson Men 50-59 Male 01:31:15
282 367 Andrew Chater Watford Joggers Men 50-59 Male 01:31:17
283 156 Natalie Morris Women 16-34 Female 01:31:18
284 290 Fiona Loverdos Women 35-44 Female 01:31:18
285 167 Nicholas Sheehan Nuffers Duffers Men 40-49 Male 01:31:40
286 425 Michael Goodman Men 50-59 Male 01:31:42
287 488 Curt Staunton Men 16-39 Male 01:31:48
288 147 Nicholas Ripper Men 16-39 Male 01:32:03
289 255 Claire Eadington St Albans Striders Women 16-34 Female 01:32:05
290 42 Mark Roe Men 40-49 Male 01:32:09
291 312 Jane Welch Watford Joggers Women 55+ Female 01:32:12
292 266 Luke Trickett Men 16-39 Male 01:32:25
293 81 Alan Wiseman Men 50-59 Male 01:32:25
294 82 Geoff Foster Men 50-59 Male 01:32:25
295 84 Elizabeth Daniel Tring RC Woman 45 – 54 Female 01:32:38
296 369 Anna Clarke Women 35-44 Female 01:32:53
297 349 Antony Barton Hillingdon AC Men 16-39 Male 01:33:06
298 148 Jonathan Ripper Men 16-39 Male 01:33:41
299 68 Sarah Thompson Women 35-44 Female 01:33:42
300 381 Laminn-Thaynt McMahon Women 35-44 Female 01:33:42
301 285 Kellypeace Hosp Critcher Women 35-44 Female 01:33:43
302 413 David Russell Men 40-49 Male 01:33:46
303 428 Darren Wakefield Handy Cross Runners Men 16-39 Male 01:33:47
304 138 Jane Hudson Metros RC Women 55+ Female 01:33:51
305 92 Nigel Whitmore Men 50-59 Male 01:33:52
306 292 Katie McLurg Women 16-34 Female 01:34:00
307 16 Susan Defoe Watford Joggers Women 55+ Female 01:34:28
308 53 Andrew Van Heiningen Serpentine RC Men 40-49 Male 01:34:28
309 32 Sheena Darby Metros RC Woman 45 – 54 Female 01:34:32
310 2 Jonathan Wheeler London FrontRunners Men 40-49 Male 01:34:45
311 520 Bonita Moulton-smith Springheath Belsize Park Women 16-34 Female 01:34:50
312 33 Mark Smith Men 50-59 Male 01:34:54
313 31 Nicola Rochford Metros RC Woman 45 – 54 Female 01:34:55
314 93 Gillian Whitmore Woman 45 – 54 Female 01:34:57
315 47 Danielle Henry Women 35-44 Female 01:35:08
316 36 Damian Scragg Men 16-39 Male 01:35:10
317 57 Jacqueline Armstrong Watford Joggers Woman 45 – 54 Female 01:35:16
318 398 Sophia Stylianou Women 35-44 Female 01:35:26
319 224 Jon Bishop The Distinctlys Men 16-39 Male 01:35:33
320 218 Joanne Evans Woman 45 – 54 Female 01:35:39
321 302 Nicola Goodchild Women 16-34 Female 01:35:43
322 166 Richard Whiting Herts Phoenix AC Men 60+ Male 01:35:51
323 99 Terry Nicholson Men 60+ Male 01:36:09
324 467 Chris Johnson St Albans Striders Men 40-49 Male 01:36:29
325 396 Glyn Watkins Metros RC Men 60+ Male 01:36:31
326 88 Clair Heffernan FERC Women 35-44 Female 01:36:33
327 187 Sarah Welburn Women 35-44 Female 01:36:34
328 178 Sarah Stewart Woman 45 – 54 Female 01:36:34
329 246 Kevin Patience Men 50-59 Male 01:36:39
330 238 Sophie Blackman Women 16-34 Female 01:36:42
331 308 Chris Lloyd Croxley Tennis Club Men 50-59 Male 01:36:54
332 283 Joanna Kiely Women 16-34 Female 01:36:54
333 135 Tim Beeston Men 50-59 Male 01:37:00
334 377 Chris Pitkin Men 16-39 Male 01:37:05
335 275 Laurence Burch Men 16-39 Male 01:37:09
336 311 Jade Lambrick Women 16-34 Female 01:37:20
337 128 Jenny Walshe Women 35-44 Female 01:37:33
338 257 Kate Wilkes Women 16-34 Female 01:37:37
339 258 Aaron Wilkes Men 16-39 Male 01:37:38
340 350 Sarah Randolph Women 35-44 Female 01:37:44
341 509 Isabelle Winter Chiltern Harriers AC Woman 45 – 54 Female 01:37:47
342 508 Richard Winter Men 40-49 Male 01:37:47
343 141 Genevieve Screeche-Powell Women 35-44 Female 01:37:55
344 140 Clare Screeche-Powell Women 35-44 Female 01:37:56
345 434 Aneta Francombe Women 16-34 Female 01:38:00
346 202 Sue Blake JOHN ROBERTS LETTINGS Woman 45 – 54 Female 01:38:05
347 171 Jude Hanson Women 35-44 Female 01:38:08
348 431 Pardeep Kalsi Men 16-39 Male 01:38:13
349 87 Neil Ross Men 50-59 Male 01:38:31
350 28 Christine Smith Women 55+ Female 01:38:47
351 392 Raquel Russel Ponte Metros RC Women 55+ Female 01:38:55
352 209 Evelyn Normile Woman 45 – 54 Female 01:38:57
353 382 Brian McMahon Men 40-49 Male 01:39:00
354 455 Jacki Eskdale Gade Valley Harriers Woman 45 – 54 Female 01:39:17
355 405 Paul Gardner Metros RC Men 50-59 Male 01:39:45
356 227 Fay Millard Women 35-44 Female 01:39:58
357 313 Kate Lyon Women 16-34 Female 01:40:14
358 85 Andrew Deamer Men 16-39 Male 01:40:14
359 118 Kate Elbro Woman 45 – 54 Female 01:40:15
360 125 Penny Lawrence Woman 45 – 54 Female 01:40:15
361 120 Amanda Withers Ricky Running Sisters Women 16-34 Female 01:40:28
362 63 Wayne Warren Road Runner Men 60+ Male 01:40:31
363 164 Tina Searle Gade Valley Harriers Women 55+ Female 01:40:39
364 214 Elinor Taylor Women 35-44 Female 01:40:43
365 60 Paul Morton Men 50-59 Male 01:41:09
366 426 John Maddocks Men 40-49 Male 01:41:12
367 416 Lynda Copson Hillingdon AC Woman 45 – 54 Female 01:41:13
368 373 Paul Innes Men 40-49 Male 01:41:20
370 268 John Murray Veterans AC Men 60+ Male 01:41:31
371 143 Angela Georgiou Woman 45 – 54 Female 01:41:38
372 456 Sandra Goldsack Woman 45 – 54 Female 01:41:39
373 26 Julie Sloper Women 35-44 Female 01:42:03
374 395 Victoria Gay Women 16-34 Female 01:42:16
375 496 Abi Whittaker Women 35-44 Female 01:42:27
376 494 Anj Verma Women 35-44 Female 01:42:27
377 130 Derek Bamforth Metros RC Men 50-59 Male 01:42:36
378 196 Laurence Messer Ealing Southall & Middlesex AC Men 60+ Male 01:42:48
379 77 Anna Macaulay Women 16-34 Female 01:43:28
380 525 Katherine Durtnell Women 16-34 Female 01:43:50
381 149 Sarah Timothy Women 16-34 Female 01:43:50
382 176 Michelle Ashwell Dacorum & Tring AC Women 35-44 Female 01:44:12
383 39 Julie Levy Woman 45 – 54 Female 01:44:22
384 314 Bonnie Siviter Women 16-34 Female 01:44:29
385 232 Lyndsey Browne Hillingdon AC Women 35-44 Female 01:44:31
386 174 Jean Sapsford Ricky Running Sisters Woman 45 – 54 Female 01:44:38
387 276 Arshi Denton Ricky Running Sisters Woman 45 – 54 Female 01:44:41
388 231 Tajinder Randhawa Hillingdon AC Men 16-39 Male 01:44:41
389 355 Christine Romaya Women 55+ Female 01:45:22
390 270 Caprice Beggs Metros RC Women 35-44 Female 01:45:34
391 151 Charlotte Ashton Dacorum & Tring AC Women 35-44 Female 01:45:49
392 235 Vicki Honour Women 35-44 Female 01:46:23
393 424 Natasha Arnold Women 16-34 Female 01:46:33
394 46 Mikael Michau Just For Fun Men 40-49 Male 01:47:11
395 41 Helen Wilson Women 35-44 Female 01:47:15
396 76 Ilse Van Der Linden Women 35-44 Female 01:47:20
397 404 Mark Everett Croxley Tennis Club Men 40-49 Male 01:47:38
398 500 Nadia Daghistani Women 16-34 Female 01:47:38
399 50 Hazel Moloney Woman 45 – 54 Female 01:47:52
400 51 Cormac Moloney Men 40-49 Male 01:47:52
401 487 Sukjit Singh Burnham Joggers Men 50-59 Male 01:48:05
402 384 Laura Oborne Rickmansworth Running Sisters Woman 45 – 54 Female 01:48:22
403 449 Cecilia Csemiczky Reading Roadrunners Women 55+ Female 01:48:35
404 70 Alison Cuell Woman 45 – 54 Female 01:49:09
405 69 James Cuell Men 40-49 Male 01:49:09
406 423 Sue Lacey Woman 45 – 54 Female 01:49:55
407 331 Sarah Kafetz Jetstream Tri Club Women 35-44 Female 01:50:01
408 357 Kathy Brown Farnham Runners Woman 45 – 54 Female 01:50:55
409 242 Tomdis Shurville The Distinctlys Men 16-39 Male 01:51:13
410 524 Daniel Cody The Distinctlys Men 16-39 Male 01:51:50
411 139 Jonathan Dytham KON Men 16-39 Male 01:51:52
412 186 Dave Foster Men 50-59 Male 01:55:15
413 3 Peter Hern Men 60+ Male 01:55:46
414 323 Wai Meng Au-Yeong St Albans Striders Women 16-34 Female 01:56:00
415 374 Christopher Vella-Bone Men 16-39 Male 01:56:07
416 15 Marjory Bluer Spitfires Woman 45 – 54 Female 01:56:21
417 59 Chris Saunders Wonky Left Foot Men 40-49 Male 01:56:47
418 278 Emma Robinson Women 16-34 Female 01:57:03
419 14 Kate Sandall Spitfires Woman 45 – 54 Female 01:57:31
420 86 Alex Dunmore Women 35-44 Female 01:59:41
421 62 Kate Sears Woman 45 – 54 Female 02:00:06
422 296 Desmond Nelson Men 40-49 Male 02:04:09
423 35 Lisa Campbell Women 16-34 Female 02:05:02
424 34 Rozanne Hodis Women 16-34 Female 02:05:02
425 327 Arnold Glickman Purple Patch Runners Men 60+ Male 02:07:43
426 12 David Pearson Men 50-59 Male 02:13:48
427 274 Liz Burch Croxley Tennis Club Woman 45 – 54 Female 02:13:52
428 472 Emma Lawrence Women 16-34 Female 02:23:52
429 409 Michelle Trafford Women 35-44 Female 02:23:53
430 73 Linda Van Der Linden Women 35-44 Female 02:23:59
431 89 Viswanadh Bandla Hatfield Hifliers Men 16-39 Male 02:25:40